02,12,2023

Gjest i turpshëm në një autobus në Tiranë (Video)

Must Read
Gjesti i neveritshem ne autobus

Ndërkohë që redaksia jonë ka denoncuar shumë raste maniakësh nëpër autobusë dhe urbanë, asnjë masë nuk po merret. Mesa duket rasti i tyre është si kërpudhat pas shiut sa më shumë t’i denoncosh, aq më shumë mbijnë, sidomos kur ndaj tyre nuk merret asnjë masë.

Një rast tjetër ka ardhur në redaksinë Jetaoshqef. al. Siç duket edhe në pamjet e videos dhe siç raportuesi është shprehur, maniaku i është ngjitur nga pas kësaj zonje të moshuar, duke bërë lëvizje të turpshme. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në drekë. Ai mesa duket ka përfituar nga fakti që urbani ka qenë i tejmbushur dhe ka bërë lëvizje të cilat nuk justifikohen.

Kur do të merren masa ndaj këtyre njerëzve? Apo pritet që maniakë të tillë “të shpërthejnë” duke dëmtuar pasagjeret femra?

//

The post Gjest i turpshëm në një autobus në Tiranë (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img