02,12,2023

Gjendet trupi i një gruaje në lumin Vardar në Shkup

Must Read

Siç njoftoi MPB-ja, ekipi kujdestar i Ndihmës së Shpejtë ka konstatuar vdekje. Në trupin e të vdekurës nuk janë vërejtur shenja të dhunës.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes kanë kryer Prokuroria Publike dhe SPB Shkup, ndërsa trupi është dorëzuar për autopsi.

 

The post Gjendet trupi i një gruaje në lumin Vardar në Shkup appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img