08,12,2023

Gjendet në banesën e shokut, 9 vjeçari i zhdukur prej ditës së djeshme

Must Read

Djali është gjetur në banesën e një shoku të tij. Familjarët për herë të fundit e kishin parë Brajan Plakun në një qendër interneti në lagjen nr 11 pranë banesës së tyre.

Pas kërkimeve gjatë mbrëmjes në orën 01:00 kishin bërë dhe denoncimin në polici në orën 01:00 të 26 majit 2016.

Ne momentin e fundit që ishte parë Brajani kishte qenë në një dyqan me lojëra elektronike i veshur me një bluzë me mëngë të gjata me kapuç ngjyrë blu, pantallona trikotazhi ngjyrë gri me xhepa mbrapa.

The post Gjendet në banesën e shokut, 9 vjeçari i zhdukur prej ditës së djeshme appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img