27,02,2024

Gjendet i vdekur në plazhin e Durrësit një 45-vjeçar

Must Read
Plazhi i Durresit / ARKIV

“Viktima është 1.76 cm i gjatë, i shëndoshë, me flokë të shkurtra(pak të thinjura)dhe ka të veshur një palë rroba banjo ngjyrë blu me mbishkrimin “Sport”. Nga këqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune. Personi i mbytur ndodhet në morgun e Spitalit Rajonal Durrës”, informon policia.

Policia vijon hetimet për identifikimin e viktimës.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img