30,09,2023

Gjendet i pajetë një i moshuar në Gjirokastër

Must Read
Policia, vend krimi

Trupi i pajetë u gjet nga policia në anë të lumit Drino, në afërsi të fshatit Vrisara.

Në trupin e viktimës nuk u konstatuan shenja dhune, ndërsa dyshohet se i moshuari ka humbur jetën nga shkaqe natyrale. Sipas djalit të viktimës, i moshuari vuante dhe kurohej nga depresioni prej kohësh. Uniformat blu kanë nisur hetimet dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje./shekulli

The post Gjendet i pajetë një i moshuar në Gjirokastër appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img