21,04,2024

Gjenden të vdekur një vajzë dhe një burrë në Shkup

Must Read
Policia Shkup

Policia ka thënë se vajza ka banuar me qira në banesën ku është gjetur e vdekur. Shkaqet e vdekjes tash për tash janë të paqarta, kështu që dy kufomat janë dërguar për obduksion.

The post Gjenden të vdekur një vajzë dhe një burrë në Shkup appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img