15,06,2024

Getinjo publikon imazh nga shkolla fillore, vështirë ta dalloni

Must Read

Reperi i njohur, Getinjo po vazhdon të jetë prezent me projekte muzikore dhe aktivitet të tjera.

Ai është aktiv edhe në rrjetet sociale ku nuk mungojnë as imazhet nga koha kur ai ishte fëmijë, e tillë ishte edhe një fotografi që ai ka shprëndarë së fundi, shkruan Indeksonline.

Këtë herë ai ka zgjedhur një imazh nga shkolla fillore teksa shihet me shokët e klasës dhe mësuesen e tij, madje reperin është e vështirë të dallohet.

Ndryshe, Getinjo ditë më parë ka publikuar projektin e ri ‘Selfmade’.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img