20,05,2024

Gazetari i bëri pyetjen, e pabesueshme si reagoi Enrique (Video)

Must Read

enrique1

Luis Enrique nuk e ka pritur fare mirë humbjen e pësuar ndaj Valencias.

Barcelona u mposht me rezultatin 2-1 nga Valencia në Camp Nou, duke lejuar Atleticon ta barazojë atë me pikë në renditjen tabelare.

Atletico tani është baras me pikë me Barcelonën, ndërsa Reali ka vetëm një pikë më pak.

Kjo është hera e parë që Barcelona ka humbur tri ndeshje radhazi në La Liga që nga viti 2003, dhe katalanasit nuk kanë fituar në ligë këtë edicion që prej mesit të muajit mars, përcjell Gazeta Blic

Pas ndeshjes, Luis Enrique u përfshi në një incident me një gazetar, e cila nuk u prit aspak mirë nga mediat.

Enrique refuzoi t’i përgjigjej pyetjes së një gazetarit vetëm pse emri i tij (“Malo”) do të thotë “i keq”.

Malo, i cili punon për ‘Diario Gol’, pyeti rreth përgatitjeve të futbollistëve të Barcelonës në muajin prill, por Enrique thjesht tha: “Si e keni emrin? Pyetja tjetër!”. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=mCq2VcPKNSc

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img