28,05,2024

Futbollistët e Bayernit dhurojnë spektakël me pasime në stërvitje (Video)

Must Read

CfMvYirWAAAV90p

Yjet e Bayernit Franck Ribery, Philipp Lahm, Javi Martinez dhe Rafinha kanë dhuruar spektakël në stërvitjen e Bayernit.

Bavarezët mahnitën me shkathtësitë e tyre në stërvitje, duke kryer 73 pasime të pandërpera.

Shikojeni në videon më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img