30,09,2023

Futbollistët e Bayernit dhurojnë spektakël me pasime në stërvitje (Video)

Must Read

CfMvYirWAAAV90p

Yjet e Bayernit Franck Ribery, Philipp Lahm, Javi Martinez dhe Rafinha kanë dhuruar spektakël në stërvitjen e Bayernit.

Bavarezët mahnitën me shkathtësitë e tyre në stërvitje, duke kryer 73 pasime të pandërpera.

Shikojeni në videon më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img