19,06,2024

‘Furtunë’ në Top Channel, mbyllen dy nga programet më të njohura

Must Read
Top Channel

Kështu për herë të parë aktorët e “Portokallisë”, nuk do të paguhen gjatë periudhës ë verës kur programi i humorit nuk transmeton më puntata.

Po ashtu, mediat shkruajnë se një fat të keq do të pësojë edhe “Top Show”, emisioni i drejtuar prej vitesh në Top Channel nga Alban Dudushi. Vitin e fundit gazetarit ja tkurrën ditët e transmetimit On Air, në dy herë në javë.

Newsbomb shkruante se edhe programi i fundjavës “E Diell” do të shkojë drejt mbylljes, për shkak se shifrat e audiencës janë zhgënjyese. Shikueshmëria e këtij programi ka rënë ndjeshëm.

The post ‘Furtunë’ në Top Channel, mbyllen dy nga programet më të njohura appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img