02,12,2023

Furgoni bie në humnerë: Nuk mund ta besoni se si e shpëtuan shoferi dhe pasagjeri (Foto)

Must Read

Policia është në vendin e ngjarjes dhe fatmirësisht dy personat kanë mbijetuar nga përplasja. Siç duket nga fotot, furgoni është rrokullisur në humnerë, pasi ka dalë nga rruga. Dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin gjatë udhëtimit dhe mjeti është përplasur me një pemë. /lapsi.al

2 3 4 5 6

 

The post Furgoni bie në humnerë: Nuk mund ta besoni se si e shpëtuan shoferi dhe pasagjeri (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img