20,05,2024

Franca s’ka plan ‘anti-Messi’

Must Read

 
Franca dhe Argjentina nesër (e shtunë) me fillim nga ora 16:00, do të zhvillojnë ndeshjen e parë në kuadër të fazës 1/8 së finales në Kupën e Botës.
Trajneri i Francës, Didier Deschamps, ka deklaruar se ekipi i tij nuk ka ndonjë plan për të ndalur Messin, por ka disa opsione për të kufizuar ndikimin e tij.
“Nuk ka një plan anti-Messi”, ka deklaruar ai.
“Por, ne kemi disa opsione për të kufizuar ndikimin e tij. Unë do të sigurohem që stafi im të jap sa më shumë që është e mundur informata për lojtarët e mi rreth lojës së tyre”, ka vazhduar Deschamps./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img