21,05,2024

Franca barazon rezultatin me një nga golat më të bukur në botëror

Must Read

Është Franca që ka arritur barazimin në 2:2 me një gol të bukur të mbrojtësit Pavard.
Pavard shënoi në minutën e 57’ të ndeshjes, duke shënuar një nga golat më të bukur të botërorit./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img