25,05,2024

Franca – Argjentina, formacionet e super ndeshjes

Must Read

Argjentina dhe Franca takohen sot në Kampionatin botëror 2018.
“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave për duelin që fillon në ora 16:00, përcjell “lajmi.net”.
Argjentina (4-3-3) Armani; Mercado, Otamendi, Rojo, Tagliafico; Enzo Pèrez, Mascherano, Banega; Pavon, Messi, Di Maria.
Franca (4-3-3) Lloris; Pavard, Varane, Umtiti, L. Hernandez; Tolisso, Kantè, Pogba; Mbappè, Griezmann, Dembelè.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img