11,12,2023

FOTOT: Trajnimi për artet marciale në Kinë. Mbi 25 mijë pjesmarrës!

Must Read

large-5

Studentët marrin pjesë në trajnimi vjetor të pranverës që zhvillohet në Tagou Martial Arts School, transmeton Gazeta Blic. Kjo shkollë shtrihet në afërsi të Tempullit të Shaolinit në Dengfeng të Kinës.

Për çdo vit marrin pjesë mbi 25 mijë student.China. Gazeta Blic sjellë disa nga fotot e kësaj ngjarje interesant dhe njëkohësisht të çuditshme./Gazeta Blic/

large-2

large-4

large-5

large

large-3

 

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img