04,03,2024

Fotot e “gruas së fortë” që rrahu burrin ia preu gjenitalet të dashurit në Bulqizë

Must Read
Dhune ne gjenitale, foto ilustrim

Në pamundësi për të vazhduar dhunën ndaj burrit,  ajo ka dhunuar rëndë të dashurin e saj, duke i prerë organet gjenitale. Ky ishte lajmi që tronditi sot opinionin publik shqiptar.

Sipas portalit ‘Jeta osh qe’f, gruaja e cila bëri këtë akt makabër quhet Gëzime Lleshi dhe është 33 vjeç. Mbiemri Lleshi që ajo po përdor aktualisht është i vajzërisë pasi Gëzimja është divorcuar nga burri i dytë.

Në martesën e parë ajo mbante mbiemrin Xheka ndërsa nga e dyta mbante mbiemrin Hoxha. Gëzimja kishte tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë me të cilët banonte aktualisht. Njëra nga vajzat e saj vuante nga epilepsia.

gruaja 1 gruaja

The post Fotot e “gruas së fortë” që rrahu burrin ia preu gjenitalet të dashurit në Bulqizë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img