20,05,2024

Formacioni i dështakëve në Premier League

Must Read

Screenshot_28-1

Pas publikimit të formacionit më të mirë, ‘Goal’ ka përzgjedhur formacionin e dështakëve të javës së fundit në Premier League.

Në këtë formacion Tottenhami, i cili u mposhtë 5-1 nga Neëcastle, ka pesë lojtarë. Kurse, Crystal Palace, që u mund me rezultat të thellë 4-1 nga Southampton, ka katër lojtar në formacionin e dështakëve./ Syri.net

Screenshot_29-700x348

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img