16,04,2024

Formacionet zyrtare Getafe-Real Madrit

Must Read

real1

Getafe dhe Real Madrid do të do të luajnë sot në orën 16 në javën e 30-të të la Ligas.E përditshmja sportive katalune, Mundo Deportivo, ka publikuar formacione e mundshme të të dy skuadrave

Zinedien Zidane pritet të zbresë në fushë me formacionin më të mirë të mundshëm që ka në dispozicion.

la-liga-pasa-por-cristiano-y-por-getafe_1460787126-9816827

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img