04,06,2023

Formacionet zyrtare Getafe-Real Madrit

Must Read

real1

Getafe dhe Real Madrid do të do të luajnë sot në orën 16 në javën e 30-të të la Ligas.E përditshmja sportive katalune, Mundo Deportivo, ka publikuar formacione e mundshme të të dy skuadrave

Zinedien Zidane pritet të zbresë në fushë me formacionin më të mirë të mundshëm që ka në dispozicion.

la-liga-pasa-por-cristiano-y-por-getafe_1460787126-9816827

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img