02,12,2023

Flet gruaja që u rrah nga ish burri: Kërkova urdhër mbrojtje, me 40 mijë lekë mbaj 3 fëmijë

Must Read

Ajo ka thënë për News 24 se nuk ishte hera e parë që ajo dhunohej në atë mënyrë si dhe ka nxjerrë fakte të reja për 3 urdhër mbrojtje që ka kërkuar, ku mesa duket, asnjë prej tyre nuk ka arritur që të vihej në zbatim dhe të parandalohej skena e dhimbshme ku ajo u dhunua në sy të fëmijëve.

“Sot do filloja punë për të mbajtur një të moshuar. Ish bashkëshorti më ndoqi dhe më dhunoi. Më kërcënoi duke më thënë se nuk do filloja punë. Është hera e dytë që më dhunon në publik. E kam kallëzuar dy herë në polici. Kam kërkuar tre herë urdhër mbrojtje. Ish bashkëshorti më goditi në kokë dhe në brinjë. Kam tre fëmijë dhe marrë një asistencë prej 40 mijë lekë të vjetra. Doja të kërkoja punë për të mbajtur fëmijët”, thotë ajo.

https://dailymotion.com/video/x4ey0xw

The post Flet gruaja që u rrah nga ish burri: Kërkova urdhër mbrojtje, me 40 mijë lekë mbaj 3 fëmijë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img