21,02,2024

Fiton Milani (VIDEO)

Must Read

Rossonerët në ‘Marc’Antonio Bentegodi’ kanë mposhtur Chievon me rezultat 1:3.

Kucka, Niang dhe Danielli me autogol, shënuan për Milanin.

Për vendasit shënoi Birsa nga gjuajtja e lirë.

1-2 Valter Birsa Free-Kick Goal HD – Chievo… by golgolgol1

0-2 M’Baye Niang Goal HD – Chievo Verona 0-2 AC… by football-new

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img