02,12,2023

Fillon takimi Thaçi – Mustafa

Must Read

isamerrdet1

Ka filluar takimi mes Presidentit Hashim Thaçit si dhe kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa.

Ky është takimi i parë zyrtar në mes të Mustafës dhe Thaçit që prej inaugurimit të tij president.

Takimi është duke u mbajtur në zyrën presidenciale dhe ka filluar në ora 10:10.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img