04,06,2023

Fillon ceremonia e inaugurimit të presidentit të ri

Must Read

Untitled

​Ka filluar ceremonia e inaugurimit të presidentit të ri të Kosovës, Hashim Thaçi, ku po marrin pjesë një numër i madh imysafirëve.

Presidentja Jahjaga dhe presidenti Thaçi dolën nga presidenca e Kosovës.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img