26,02,2024

Fillojnë të mblidhen protestuesit shqiptarë në Maqedoni (Foto)

Must Read
Protestat ne Maqedoni,

Kjo protestë e organizuar nga LR-PDHSH, RDK, OVL, Ilyrikum Libertas dhe familjarët e të burgosurve të rastit “Monstra”, është paraparë të filloi nga ora 14:00.pr1

pr

The post Fillojnë të mblidhen protestuesit shqiptarë në Maqedoni (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karateistja jonë, Alma Loki, fitoi medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave. Edhe një...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img