23,04,2024

Festa e çmendur e Juventusit, pas fitimit të titullit kampion (Video)

Must Read

juve-1

Juventusi edhe zyrtarisht është shpallur kampion i Serie A.

‘Zonja e Vjetër’ u shpall edhe matematikisht kampion, pas humbjes që Roma i shkaktoi Napolit.

Juventusi me 83 pikë tani ka 12 më shumë se Napoli i cili renditet në vendin e dytë me 73 pikë.

Shikoni festën e futbollistëve të Juves më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img