16,04,2024

Feronikeli mposht Lirinë, bëhet lider

Must Read

Capture-19-650x358

Feronikeli ka shënuar fitore ndaj Lirisë me rezultat 2:0.
Feronikeli ka mposhtur Lirinë me rezultat 2:0.

Skuadra e trajnerit Afrim Tovërlani ka marrë tri pikë të reja duke u ngjitur mbi Hajvalinë në krye të renditjes në Superligën e Kosovës në futboll.

Mark Milicaj dhe Mevlan Zeka ishin realizatorët për kampionin në fuqi.

Kurse, Hajvalia mund t’i barazojë me pikë në rast të fitores ndaj Drenicës, të dielën.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ishte në kërkim nga policia, arrestohet 25-vjeçari në Ferizaj

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e hënë në Ferizaj, i njëjti ishte në kërkim nga policia. L.Q ishte i kërkuar me...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img