22,02,2024

Ferizajasi e merr veturën me qira, e jep për ta shlyer borxhin

Must Read

Një person në Ferizaj është arrestuar dje nën dyshimin për veprën penale “shpërdorim i pasurisë së huaj”.
Policia njofton se i dyshuari mashkull kosovar dyshohet se kishte marr një veturë me qira dhe të njëjtën veturë ia kishte dhënë një personi tjetër në mënyrë që të shlyente një borxh.
Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.
Detaje tjera rreth rastit nuk janë dhënë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img