20,05,2024

Fatmire Mjaku publikon baladën më të re! (Video)

Must Read

Këngëtarja shqiptare, Fatmire Mjaku ka publikuar video-klipin e saj më të ri, një baladë dashurie “Mos u kthe”.

Deri më tash Mjaku njihet me këngët e saj ritmike ndërsa kësaj here ajo del me ndryshe.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img