16,04,2024

Eskalon situata, protestuesit ‘pushtojnë’ zyrën popullore të presidentit (VIDEO)

Must Read
Protesta në Shkup

Ata e kanë thyer derën e zyres dhe janë futur brenda, raporton “Tv Shenja”.

Protestuesit vazhdojnë të gjuajnë me gurë dhe kështu e kanë demoluar zyrën popullore të Presidentit.

The post Eskalon situata, protestuesit ‘pushtojnë’ zyrën popullore të presidentit (VIDEO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ishte në kërkim nga policia, arrestohet 25-vjeçari në Ferizaj

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e hënë në Ferizaj, i njëjti ishte në kërkim nga policia. L.Q ishte i kërkuar me...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img