21,04,2024

Erion Braçen e quajnë ‘pjeshkë’, ai shan me ‘rob shpie’ (Foto)

Must Read
Erion Braçe

Deputeti shpërtheu kundër tifozëve të Tiranës, por shkruajti një vajzë, e cila duket se u bë shkas për bisedën më pas në ‘direct message’.

0

Si për ta nënvizuar qëndrimin e saj, një ndjekës që me sa kuptohet është e njëjta vajzë, i ka çuar një mesazh në privat, por pasi nuk ka marrë përgjigje nga deputeti, ajo e ka përsëritur të njëjtin mesazh: Përveçse amator qeke edhe pjeshkë, fiks si Luana Vjollca. Fshin komentet bën edhe block. Aaa Xhuxh i vogël, nuk thonë kot morri kuq e ka një huq. Ke vepruar fiks si kurvë Berati. E meriton yllin në ballë.”

00

Pas këtij mesazhi Braçe nuk ka duruar, por i është drejtuar ndjekësit me fjalë fyese: “Ik se po t’i q* robt ty dhe kush të ka bërë ty”, i kthen përgjigje deputeti në privat, siç shihet në mesazhet e publikuara nga “Lolita” në Facebook.

The post Erion Braçen e quajnë ‘pjeshkë’, ai shan me ‘rob shpie’ (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img