15,06,2024

Erdogan e vozitë Ramën (Video)

Must Read

Por përveç takimeve zyrtare, temë diskutimi dhe fokus i medieve ishte një gjest që e kishte bërë i parë i vendit nikoqir, i cili për asnjë moment nuk hezitoi për disa momente të marrë rolin e ‘shoferit’ personal të kryeministrit Rama, të cilin e voziti nëpër rrugët e Turqisë.

Një video e postuar më poshtë mund të shihet se si Erdogan qëndron prapa timonit të veturës luksoze Mercedes, derisa në karriget e pasme qëndron i ulur kryeministri Rama.

The post Erdogan e vozitë Ramën (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img