16,04,2024

Erdogan dhe Trump sonte zhvillojnë bisedë telefonike

Must Read

Burime nga Kabineti i Presidentit të Turqisë njoftuan se dy liderët duhet të bisedojnë në orën 00:05 (sipas kohës lokale në Turqi).

Zhvillimin e kësaj bisede telefonike mes dy presidentëve e konfirmoi edhe Shtëpia e Bardhë.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img