11,12,2023

Era rrezikon jetën e qytetarëve, rrëzon tullat në tokë (FOTO)

Must Read

auto_tullat-11460651735-681x908

Era e fortë që po fryn sot që nga mesdita ka shkaktuar rënie të tullave nga ndërtesat e larta në kryeqytet.

Një incident i tillë ka ndodhur edhe në rrugën “Lidhja e Prizrenit” që gjendet te Qafa ku nga një objekt privat që është duke u ndërtuar kanë rënë tulla dhe material tjetër ndërtimor.

Për fat të mirë askush nga kalimtarët nuk është lënduar ndërsa Policia ka bllokuar këtë rrugë dhe nuk po lejon qarkullimin e këmbësorëve.

Image
Image
Image

Komentet

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img