03,12,2023

Emigranti shqiptar tregon si ia prenë kokën Bledar Terpollarit

Must Read

Gjatë marrjes në pyetje të një emigrant shqiptar në hetuesi, ai tregoi se ishte i pranishëm në vrasjen e Terpollarit. Ai ka pohuar se 3 persona të armatosur, edhe ata shqiptarë, e kanë detyruar me forcë t’u tregojë se ku ndodhej stani, e kanë marrë me vete dhe ka parë nga afër skenën e vrasjes, madje edhe prerjen e kokës.

Burime policore bëjnë me dije se ai u ka treguar edhe vendin ku e kanë groposur. I arrestuari ka dëshmuar gjithashtu se, vrasja është kryer për çështje trafikimi të lëndëve narkotike dhe se vrasësit janë larguar nga vendngjarja me makinë drejt kufirit shqiptar./lapsi.al

The post Emigranti shqiptar tregon si ia prenë kokën Bledar Terpollarit appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img