03,12,2023

Eliminimi i Barcelonës, Iniesta i përlotur (VIDEO)

Must Read

Capture-86-650x358

Eliminimi në Ligën e Kampionëve nuk është kapërdirë mirë nga futbollistët e katalanësve. Një prej protagonistëve në sezonet e fundit Andreas Iniesta madje është prekur gjatë kohës që skuadra katalanase ishte në autobus pas ndeshjes.
 

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img