29,09,2023

Eksperimenti/ Kush provokon më tepër dhunë, Trump apo Sanders? (VIDEO)

Must Read

32D688C900000578-3523052-image-a-102_1459785936056-620x407

Një eksperiment social është bërë nga Joey Salads në Los Angeles për të parë se cilët mbështetës, të kandidatit Donald Trump apo Bernie Sanders, janë më agresivë dhe më të dhunshëm.

Në videon e mëpshtme dallohet qartë se, kundërshtarët e Trump ishin shumë më agresivë, kur Salads mbante një tabelë në dorë, një shenjë mbështetje të kundërshtarit të tyre në garën për president të SHBA-ve.

 

 

 

Ju Rekomandojmë
- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img