25,06,2024

Edi Rama: Jam shëndoshë e mirë, nesër do të jem në Ankara

Must Read

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë se ai është shëndosh e mirë dhe se nesër do ta ketë vizitën zyrtare në Anakara, pa marrë parasysh sulmet që kanë ndodhur sonte në Aeroportin “Ataturk” të Stambollit.

“Me vjen shume keq për shqetësimin e krijuar dhe shume faleminderit per mesazhet e panumërta. Gjithçka ok nesër vizita zyrtare ne Ankara”, ka shkruar Rama në Facebook. /Lajmi.net/

The post Edi Rama: Jam shëndoshë e mirë, nesër do të jem në Ankara appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img