23,04,2024

Edhe Shpend Ahmeti e di datën

Must Read
Shpend Ahmeti

Nëntë vite pas, kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë të njëjtën fjali kur është pyetur se kur do të ketë ujë 24 orë në kryeqytet.

“Unë e di datën e saktë se kur do të ketë ujë 24 orë, por nuk e tregoj sepse frikohem se do të na sabotojnë”, ka thënë Ahmeti në Zonën  e Debatit në Klan Kosova.

Më pas Ahmeti ka thënë se kjo datë do të jetë brenda mandatit të tij si kryetar, që përfundon edhe një vit.

“Do të ketë ujë 24 orë, ashtu si kam premtuar që të lahemi në orën 2 të natës”, ka thënë Ahmeti.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img