13,04,2024

Edhe një i vdekur në plazhet e Shqipërisë

Must Read
Plazhi afër semanit

Ndërsa viktima e dytë mësohet se është identifikuar si Arben Qorri, banues në një fshat të Lushnjës. Atij i është dhënë ndihma e pare mjekësore në fshatin Darezezë, por nuk është bërë e mundur që të shpëtohet.

Dyshohet se shkaku i vdekjes është mbytja në det. Ai ka qenë në plazh së bashku me familjen e tij.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00, ndërsa videoja e mbërritur pranë Jetaoshqef.al tregon momentin ku pushuesit e tjerë mundohen t’i japin ndihmën e parë plazhistit. Sipas raportuesit, ai sapo kishte ngrënë drekën dhe ndodhej në plazh bashkë me gruan e tij, ndërsa papritur ka përfunduar i shtrirë në breg të detit pasi kishte bllokim të frymëmarrjes.

//

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img