29,09,2023

E vënë foshnjën në shitje online: Është në gjendje të mirë shëndetësore!

Must Read

20160402141442832646

Kjo do të ju duket e pabesueshme, mirëpo një baba ka vendosur që ta nxjerrë ë shitje fëmijën e tij dhjetëditësh. Ai thotë se është në gjendje të mirë shëndetësore.
Abimael Kosta e ka hedhur në internet njoftimin, ku thuhet: “Në gjendje shumë të mirë shëndetësore, i kontrolluar. Çmimi i diskutueshëm”.
Burri e ka mohuar akuzën por më pas ka thënë se bëhej fjalë vetëm për një shaka për të cilën ka qenë në dijeni edhe bashkëshortja e tij.
Për këtë veprim, policia ka arrestuar të dy prindèrit dhe ua ka marrë djalin 10 ditësh dhe tre vjeçar në mbrojtje.Ngjarja ka ndodhur në Brazil.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img