03,12,2023

E turpëroi kundërshtarin, ‘çmendet’ stadiumi (Video)

Must Read

humilhou-diego-souza-da-linda-ca

Mesfushori brazilian Diego Souza ka bërë një veprim që bëri të çmenden të pranishmit.

Në takimin në mes të Sport dhe Campinense, 30-vjeçari Souza bëri një veprim që do ta krenonte edhe Neymarin e Barcelonës.

Souza i futi kundërshtarit topin në mes të këmbëve gjatë një aksioni, duke i argëtuar të pranishmit.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=dajJdx2VVJg

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img