22,02,2024

E pranon kreu i Kishës Ortodokse Malazeze: Muhamedi është i dërguari i Allahut [Video]

Must Read

Vladika-Mihailo-cpc-org-me-620x350-780x439

Kreu i Kishës Ortodokse Malazeze, mitropoliti Mihailo ka dhënë një deklaratë interesante në intervistën për “Face TV”.

Pos komenteve pozitive ndaj Allahut dhe Muhammedit a.s., ai ka dhënë mjaft këshilla dhe informacione interesante për fenë muslimane, transmeton “Tetova1”.

Ai ka deklaruar se “Allahu është Një, Atij i lutemi dhe prej tij ndihmë kërkojmë, dhe se askush nuk mund ta mohojë faktin që Muhammedi është i dërguari i Tij”.

Ndiqeni videon me deklaratën e Mitropolitit Mihailo në gjuhën malazeze:

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img