21,02,2024

E pabesueshme çfarë do të ndodhë te FC Prishtina

Must Read

Trajneri gjerman i Prishtinës, Lutz Lindemann, ka gjasa të mëdha të drejtojë skuadrën bardhekaltër vetëm edhe në derbin me Feronikelin.

Rezultatet e luhatshme, loja jobindëse dhe gjendja e tij jo e mirë shëndetësore, kanë bërë që gjermani të rikthehet në postin e drejtorit sportiv, mëson Gazeta Olle.

Po ashtu, edhe lojtarët nuk janë edhe aq të kënaqur me Lindemannin, prandaj kryesia ka nisur të mendojë për pasardhësin e tij.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img