04,06,2023

E pabesueshme! A është kjo huqja e sezonit? (Video)

Must Read

Screen-Shot-2016-04-17-at-14.44.29

Në Skoci pati një humbje të pabesueshme në portën e zbrazët.

Në takimin në mes të Celtic dhe Rangers, 19-vjeçari i huazuar nga Manchester City, Patrick Roberts, ishte protagonist i një nga huqjeve më të mëdha të sezonit.

Shikoni videon më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img