08,12,2023

E falën tokën e shtetit, arrestohen dy vetë

Must Read
arrestim, foto ilustrim

Bëhet fjalë për Bledar Koçiun, 36 vjeç, banues në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjes, me detyrë ish-regjistrues i Z.V.R.P.P Lushnje dhe Aben Lushin, 51 vjeç, banues në Kolonjë të Lushnjes, pronar i pikës turistike Ardenicë.

Këta shtetas në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë dhënë në kundërshtim me ligjin një pronë shtetërore me sipërfaqe 6300 metër katror pyll, në të cilën është ndërtuar pikë turistike. /TopChannel

The post E falën tokën e shtetit, arrestohen dy vetë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img