28,09,2023

Dyshime se ish-kryeplaku i Manzës u vra nga një familjar

Must Read
Policia

Këto pretendime të hetuesve vijnë pas zbulimit të konflikteve te vazhdueshme mes viktimës me të afërmit e tij për shkak të alkoolit. Por hetuesit kanë në dorë edhe deklaratat kundërthënëse të bëra nga bashkëshortja dhe djali i viktimës për vendndodhjen e tij pak orë para krimit.

Në këto rrethana investigimi, vëmendja kryesore e grupit hetimor është përqendruar tek konflikti në familje, duke përforcuar dyshimet, por pa mundur të sigurojnë prova të mjaftueshme për prangosjen e autorit mes tyre.

Trupi i pajetë i Mirosh Djaloshit u gjet në orët e para të mëngjesit të së premtes të 18 marsit, në rrugicën e oborrit të banesës. Policia konstatoi se 54 vjeçari ishte goditur disa herë me çekiç pas koke, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme./abcnews

The post Dyshime se ish-kryeplaku i Manzës u vra nga një familjar appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img