30,05,2023

Dybala në shoping, ta blejë Messin (FOTO)

Must Read

dybala-690x380

Futbollisti i Juventus, Paolo Dybala ka shprehur dëshirën e tij që te Zonja e Vjetër të transferohet Lionel Messi.

Kështu goal.com sot në karikaturën e tij ka paraqitur Dybalan dhe trajnerin Allegri, ku për synim kanë blerjen e Messi, transmeton Klan Kosova.
dybala

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në turneun ndërkobëtar “Cup Basel 2023” notuesit e KN Kastriotit bënë paraqitje dinjitoze

Dje, në ditën e dytë të turneut Ndërkombëtar të notit "Cup Basel 2023" që po mbahet në Basel të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img