02,12,2023

Dybala lamtumirë Juventusit, kalon në La Liga

Must Read

dybala10

Real Madrid njihet si një skuadër që bën shpesh herë çmenduria në merkato.

Presidenti i “Los Blancos, Florentino Perez, nuk kursen asgjë për të siguruar shërbimet e lojtarëve cilësorë.

Emri më i fundit që është në listën e madrilenëve është Paolo Dybala. Talenti i Juventus zhvilloi një sezon të mirë dhe tashmë është në “lupën” e finalistëve të Championsit për këtë sezonit.

Pavarësisht se në Itali e quajnë të paprekshëm, mësohet se drejt bardhezinjve pritet të mbërrijë një ofertë prej 80 mln eurosh, e cila konsiderohet e madhe dhe tunduese.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img