02,12,2023

Dy të rinj shantazhojnë një vajzë: Na jep 2 mijë euro të mos publikojmë videon intime

Must Read

Policia e Tiranës ka arrestuar një të ri që shantazhonte me video intime një vajzë. I arrestuari është Erjon Benga 21 vjeç, si dhe është shpallur në kërkim bashkëpunëtori i tij A.S 25 vjeç.

Sipas policisë, dy të rinjtë me anë të një video intime, i kërkonin 2000 euro vajzës me inicialet K.L në mënyrë që mos ta publikonin videon.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Ndërkohë, Gjykata ka vendosur arrest me burg në mungesë për 25-vjeçarin e shpallur në kërkim.

 

The post Dy të rinj shantazhojnë një vajzë: Na jep 2 mijë euro të mos publikojmë videon intime appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img