21,04,2024

Durrës: E rrahin fqinjin sepse e hapi dritaren

Must Read

Ngjarja ka ndodhur në orët e mëngjesit në zonën e Sukthit. Sipas policisë, shtetasit me iniciale A.M., 42 vjeç dhe B.B., 40 vjeç kanë sulmuar me sende të forta 32-vjeçarin me inicialet O.M.

Mësohet se autorët e dyshuar të sulmit dhe i lënduari janë fqinj mes tyre dhe shkak i zënkës është bërë hapja e një dritareje të re nga O.P. në krah të banesës së shtetasit Xh.N., me të cilin autorët e dyshuar kanë lidhje shoqërore.

Nga sulmi, 32-vjeçari ka marrë plagë të lehta në trup. /tch

The post Durrës: E rrahin fqinjin sepse e hapi dritaren appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img