25,05,2024

Drogë e fshehur në pasqyrë, arrestohet shoferi i autobusit (Foto)

Must Read

Neshet Alushi nga Vlora, drejtues i autobusit ku u gjet droga, është arrestuar. Sasia e lëndës narkotike prej 20 kg është gjetur në pjesën e bagazhit, në pjesën e pasme të një pasqyre, shkruan TCH.

Për këtë është shpallur në kërkim një 32-vjeçar nga Vlora, si posedues i bagazheve ku u gjet droga. Hetimet e mëtejshme do të vijohen nga prokuroria e Krimeve të Rënda./ lajmi.net

tre

The post Drogë e fshehur në pasqyrë, arrestohet shoferi i autobusit (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img